Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Uudised Meedia kokkuvõtted

Ideedevooru tähtaeg läheneb!

Eesti maaelu edendajatele on juba mõnda aega toeks olnud Euroopa Liidu käivitatud programm Leader. Jõgevamaal Leader-toetuste jagamisega tegelev Jõgevamaa Koostöökoda kuulutas uue ideevooru avatuks septembri alguses ja koostöökoja blanketil avaldusi Leader-toetuse saamiseks võetakse vastu 1- 28. november 2012. Taotlused tuleb saata aadressile   See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , või tuua Jõgevamaa Koostöökoja kontorisse Pargi tn 3. Vastu võetakse ka posti teel saabunud taotlused. Paberkandjal esitatud taotlusele tuleb lisaks saata taotlus ka failina.

Loe lisa...

 

Koostöökoda käis Saksamaal ja Austrias strateegia kokkupaneku kogemusi otsimas

Oktoobri algul viibis Jõgevamaa Koostöökoja delegatsioon Lõuna-Saksamaal ja Austrias arengustrateegia kokkupanekuks uusi kogemusi hankimas, et seejärel kodus veel vingem arengustrateegia kokku panna.

Loe lisa...

 

Koostöökoda tutvus Peipsi idakalda ettevõtmistega

Tartumaa Arendusselts viis augusti lõpus Peipsimaaga seotud partnerid Venemaale, tutvuma järve idakalda ettevõtmistega. Reisi tegi kaasa ka Jõgevamaa Koostöökoja tegevjuht Aive Tamm. 

Loe lisa...

 

ELARDi veebilehel esitletakse Jõgevamaa Koostöökogu rahvusvahelist koostööprojekti

LEADER Euroopa katusühenduse ELARDi veebis on ära märgitud noorsootööalane koostööprojekt Fenix, milles osaleb Jõgevamaa Koostöökogu.

Projekti esmärk on toetada noorte tegevusi maal.Noored on sageli väga huvitatud rahvusvahelisest koostööst sama vanadega teistest riikidest, kuid paraku ei ole neil palju kogemusi või võimalusi osaleda. Alustada tuleb aga kodust. Selleks, et noored saaksid paremini tundma õppida oma küla ja kohalikku külakogukonda, saab omavalitsus pakkuda tuge. Olles oma külaga tuttav, saab õpitust kogemusi vahetada juba teistes osalevates piirkondades. Projektis osalevad Leader-tegevusgrupid Soomest (LAG South West Finland Riverside Partners (Finland) ja LAG Peräpohjolan kehitys ry (Finland) ), Eestist (LAG Jögevamaa (Estonia ) ja Rootsist ( LAG Leader-Sjuhärad ).

Vaata lähemalt ELARDI kodulehelt!

 

Peipsimaa sai uue veebi, raamatu ja kaardi

Peipsimaa Turism MTÜ on välja andnud põhjaliku Peipsimaa kaardi ja
avas uue, ühtset Peipsimaad tuvustava veebi www.visitpeipsi.com

Loe lisa...

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused