Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Liikmed Liikmed Piirkonniti Sihtasutus Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Sihtasutus Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Sihtasutus Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus (JAEK) on asutatud 1998. aastal Jõgeva Maavalitsuse poolt. Sihtasutuse peamisteks tegevusaladeks on ettevõtjate, kodanikeühenduste ning kohalike omavalitsuste nõustamine, koolituste korraldamine ning maakondlike arendusprojektide algatamine ja läbiviimine.

JAEK kuulub EASi poolt koordineeritavate maakondlike arenduskeskuste hulka.
Sihtasutuse eesmärgiks on Jõgevamaa regionaalsele ja kohalikule arengule kaasaaitamine. 2009. aasta kevadest on JAEKi hallata ka Jõgevamaa Turismiinfokeskus ning lisaks tegeletakse nüüd turismi arendustegevuste koordineerimisega maakonnas.
Kokku on sihtasutuses tööl 5 inimest: juhataja, 3 konsultanti ning projektijuht. Sihtasutuse nõukogus on viis liiget, kes määratakse kohalike omavalitsuste liidu ning maavalitsuse poolt.
JAEK on ellu viinud mitmeid maakondlikke arendusprojekte ning koostanud uuringuid ja analüüse avalikule ja kolmandale sektorile. Praegu on suurimaks juhitavaks projektiks KOIT-kavast rahastatav mänguväljakute projekt, mille käigus rajatakse maakonda kokku 11 multifunktsionaalset spordiväljakut. Projekti maht on ca 5 miljonit krooni ning partneriteks on 11 Jõgevamaa omavalitsust.
Üks olulisi tegevusi lisaks nõustamisteenuse osutamisele on koolituste korraldamine. JAEK korraldab igal aastal kodanikeühendustele ning ettevõtjatele erinevaid koolitusi, samuti infopäevi ja seminare kolmele sektorile, tutvustamaks toetusvõimalusi ja -programme.
Sihtasutuse tulevikuvisioon aastaks 2013 on olla maakonnas tunnustatud ja professionaalne arendusorganisatsioon. Selle poole liikumisel on olulisteks märksõnadeks koostöö maakondlike partnerite ja EASiga, süsteemne arendustöö ning klientidele kvaliteetse teenuse pakkumine.

kontaktisik: Katrin Rajamäe
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
koduleht: www.jaek.ee

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused