Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Liikmed Liikmed Piirkonniti Tabivere vald Maarja-Magdaleena Maarahva Selts

Maarja-Magdaleena Maarahva Selts

MTÜ Maarja-Magdaleena Maarahva Selts on moodustatud 14. jaanuaril 2000. a. Seltsi kuulub 31 liiget piirkonna ümberkaudsetest küladest ja seltsi põhieesmärgiks on säilitada ja mitmekesistada külaelu ja kohalikke kultuuritraditsioone.

Selleks viiakse ellu erinevaid projekte, osaletakse koolitustel ja konkurssidel, korraldatakse üritusi ning huvi- ja õppereise, tehakse heakorratöid, koostatakse kogukonnakroonikat ning jäädvustatakse mälestusi kodukoha inimestest ja sündmustest.

Selts edendab külaturismi, püüdes anda külastajatele igas külas just sellele paigale omast elamust.
Seltsi rajatud hektarisuurune külapark kannab Päikesepargi nime ning sinna saab igaüks soovi korral oma puu istutada.
Otslavasse on rajatud külaplats ja Maarja-Magdaleenasse välja ehitatud puhkeala. Koos noorteseltsinguga on rajatud külatuba.

Selts arendab ka kogukonnateenuseid. Teenuse „Elujõud Loodusest” raames korraldatakse matku loodusesse, kepikõnniüritusi, valmistatakse tervistavaid saunavihtu ja lõhnakimpe ning kasvatatakse ravim- ja maitsetaimi. Pakutakse muruniitmisteenust, renditakse välja peotelki (3x9 m), külatoa ruume koolituste ning puhkeala ja külaplatsi ürituste korraldamiseks, samuti välihelitehnikat koos helitehnikuga.
Seltsi kaudu saab tellida meelt lahutama Maarja-Magdaleena külateatri.

Seltsi traditsioonilisteks üritusteks on Jüriöö jooks, Maarja-Magdaleena kodukandipäev, mai- ja sügislaat, maarjapäeva tähistamine, tervisepäev, „Sügisõhtu jutud”, „Sume Suveöö” ja külade päev.
Rahvale on järjekindlalt tutvustatud vanu talutöid ja kombeid, külateater on andnud etendusi taluõuedel.kontaktisik: Tiia Pärtelpoeg
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
koduleht: www.maarja-magdaleena.tabivere.net

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused