Bänner
Bänner
Bänner


OÜ Mokko Turism

OÜ Mokko Turism on asutatud 2002. aastal, jätkamaks Mokko talus 1996. a üksikettevõtjana alustatud taluturismi alast tegevust. Mokko Turism on perefirma, milles tegutseb põhiliselt kaks pereliiget.
Vajadusel palgatakse ka lisatööjõudu.

Osaühingu põhitegevusalaks on taluturism: võetakse vastu puhkajaid ning korraldatakse koolitusi ja seminare väikefirmadele. Lastega pered saavad puhata peretubades.
Linnas elavatele külalistele pakub huvi ka koduloomadega tutvumine: talus peetakse hobuseid, ponisid, lambaid, kanu, koera ja kassi.

Osaühingu kõrvaltegevuseks on mahelambakasvatus. Seda arendatakse selleks, et talumaid mitte välja rentida ega müüa, vaid hoida need enda kasutuses suhteliselt vähese tööjõu- ja investeeringuvajadusega.
Mokko Turismi põhieesmärk ongi tagastatud talu taasülesehitamine ning selle majandamine, kasutades selleks ära pereliikmete kauaaegseid hobisid.
Mokko tallu on rajatud ilus aed, ümbrus on heakorrastatud, aastate jooksul hävinenud taluhooned on endistele vundamentidele üles ehitatud, ent hoopis uusi eesmärke silmas pidades.
Lauda varemetele on näiteks rajatud suur majutushoone koos koosviibimis- ja seminariruumidega, tiigi kaldale on ehitatud suur õdus saunamaja, kus saab nii ööbida kui ka väiksema seltskonnaga seminari või koosviibimist korraldada.

Mokko Turism jätkab seminariturismi arendamist looduslikult kaunis ja rahulikus keskkonnas, mis lubab külastajatel end argipäevast täielikult välja lülitada ning koguda jõudu ja leida uusi ideid põhitegevuse jaoks.
Perefirma töötajad loodavad, et Eestis tekib ka kodumaine suvitajaskond, et üksikturistid ja pered harjuvad kohal olema kauem kui vaid paar päeva ning et Eesti leiab väärilise koha välisturistide poolt armastatud sihtkohtade hulgas.

kontaktisik: Külliki Alekand
e-post: mokko[at]mokko.ee
koduleht: www.mokko.ee

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused