Bänner
Bänner
Bänner


Kaarepere Külaselts

Kaarepere Külaselts on loodud 29. juulil 2005. aastal ning selles on 16 liiget. Juhatus on seitsmeliikmeline. Seltsi tegevuse eesmärkideks on külaelu edendamine, küla heakorra parandamine, laste ja noorte kaasamine aktiivsesse külaellu, vaba aja tegevuste
mitmekesistamine ja kohalike traditsioonide säilitamine.

Seltsile Kaarepere rahvamajas kasutada antud ruumid on tänu Kohaliku omaalgatuse programmist ja Hasartmängumaksust regionaalsete investeeringutoetuste andmise programmist saadud projektirahale renoveeritud. Selts jagab neid ruume Kaarepere Avatud Noortekeskusega.

Kaarepere Külaselts lööb kaasa heakorratalgutel ja külapäevadel, aitab korraldada Suurt Paunvere Väljanäitust ning viib läbi käsitöökursusi (tiffany-tehnikas vitraazhide ja liivakaartide tegemine, pärlitööd).
Ka Kaarepere iga-aastastel külapäevadel on eriline koht käsitöö õpitubadel: seal on proovitud viltimistehnikat, meisterdatud liivakaarte ja pärlitest ehteid ning punutud kaunistuspaelu.

Tulevikus tahab selts jätkata vaba aja sisukamaks muutmist ning rahvakultuuri ja traditsioonide säilitamist.
Küla kavatsetakse kenamaks ja huvitavamaks muuta ning rajada sinna mänguväljak.

kontaktisik: Helgi Kaeval
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused