Bänner
Bänner
Bänner


MTÜ Spordiklubi Nipi

MTÜ Spordiklubi Nipi on loodud 1997. a üheealistest meestest koosneva sõpruskonna poolt, kes soovis oma vaba aega kehaliselt aktiivselt ja organiseeritult veeta. Põltsamaal tegutseval spordiklubil on praeguseks umbes 50 liiget ja hulk toetajaliikmeid. Palgalisi töötajaid klubil pole, vaid kõik löövad klubi tegemistes kaasa vabatahtlikkuse alusel.

Esimese ettevõtmisena käivitas spordiklubi saalihokitreeningud. Mängimas käidi kaks korda nädalas Põltsamaa ametikooli spordisaalis ja võeti osa ka maakonna meistrivõistlustest. Lisaks organiseeriti Põltsamaa piirkonna meistrivõistlusi korvpallis ning korraldati sportlikke ja meelelahutuslikke üritusi noortele. Viimaste abil haarati spordiklubi tegemistesse kaasa ka klubi liikmete pered.

Praegu toovad spordiklubile Nipi kõige rohkem kuulsust maadlejaid, keda juhendab treener-pedagoog Arved Külanurm. Lisaks Põltsamaa valla ja linna maadluspoistele ja -tüdrukutele kuulub klubisse selle ala harrastajaid Pajusi vallast. Spordiklubi Nipi on kaks aastat järjest tunnistatud Eesti parimaks maadlusklubiks.

Spordiklubi juhatus on seadnud endale eesmärgiks luua oma liikmetele ja teistele piirkonna elanikele võimalusi kehaliselt aktiivseteks vaba-aja tegevusteks. Spordiklubi noorliikmete eesmärgiks on aga maadluses Eesti tipptegijate hulka jõuda. Nende eesmärkide täitmiseks on spordiklubi käivitanud mitmeid projekte. Mahukamad elluviidud projektid on olnud seotud Kuningamäe terviseradade arendamisega.

 

Kontaktisik: Margus Metsma

Telefon: 5063912

E-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused