Bänner
Bänner
Bänner


OÜ Tahe Wood

OÜ Tahe Wood on asutatud 1992. a ja ettevõttes töötab praegu kaheksa inimest. Ettevõtte põhitoodanguks on lõike- ja kokalauad. Neid valmistatakse nii kodusesse kööki kui ka suurkööki sobivaid. Valmistatakse ka puidust töötasapindu ja vähesel määral eksklusiivseid voodiotsi.

Tahe Woodi toodangut võib leida mitmelt poolt maailmast. Praegu teeb ettevõte tihedat koostööd nimekasse Jacuzzi kontserni kuuluva Suurbritannia firmaga, tootes alltöövõtu korras nende toodetavatesse ja Astracasti kaubamärgi all turustatavatesse valamukappidesse integreeritavaid lõikelaudu.
Suurbritannia firmaga lepingu sõlmimise eeltingimuseks oli FSC sertifikaadi omamine. FSC märk tootel kinnitab, et antud ese on valmistatud loodussõbralikult ja keskkonda säästvaid põhimõtteid järgides.
Sertifikaadi saamiseks korraldati Tahe Woodile auditeerimine ning ettevõte viidi vastavusse vajalike nõuetega.
Et koostöö Suurbritannia firmaga jätkuda saaks, tuleb ettevõttel hakata tuleval aastal taotlema ka ISO sertifikaati.
Kui tavaliselt alustavad ettevõtted küllalt väikese arvu töötajatega, mis aastate jooksul kasvab, siis Tahe Woodis on olnud vastupidi: tänu uutele seadmetele ning töötajate oskuste ja kogemuste kasvule suudavad neli-viis inimest ainsa päevaga toota niisama suure koguse toodangut kui varem 16 inimest kuu aega tööd tehes.
Tahe Wood müüb kuu jooksul keskmiselt 400 000 krooni eest toodangut. Ettevõte omab köögitarvete turul oma kindlat niŝŝi ning loodab ka edaspidi konkurentsis püsida.

TAHE WOOD OÜ
Pärna 1, Adavere
48001 Jõgevamaa

e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
koduleht: www.tahewood.ee

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused