Bänner
Bänner
Bänner


Avaleht Liikmed Liikmed Piirkonniti MTÜ Võisiku-Kundrusaare Külaselts EWA

MTÜ Võisiku-Kundrusaare Külaselts EWA

Võisiku-Kundrussaare Külaselts EWA tegutseb MTÜna alates 2001. aastast. Seltsil on 42 liiget ning selle tegevus on suunatud külaelu mitmekesistamisele ja paremaks muutmisele.

Võisiku küla territooriumil asub Võisiku Hooldekodu, kus elavad erihooldust vajavad psüühikahäirega inimesed. Vastavalt võimalustele kaasab selts ka neid inimesi oma tegemistesse: on see ju ka nende koduküla.
Iga kahe aasta tagant korraldab selts küla kokkutuleku, millele tulevad ka Võisikult aastate eest mujale kolinud inimesed ning mis seetõttu emotsiooniderohkeks kujunevad.
Igal suvel leiab aset Võisiku küla olümpiapäev. 2009. aasta suvel korraldati seda juba kuuendat korda.
Juulikuus toimuvale memme-taadi tantsupäevale kutsutakse külla oma maakonna pensionäride tantsurühmi.
Augusti lõpus toimuval lasteüritusel „Hüvasti, suvi – tere, kool” käib lastega tavaliselt rääkimas mõni politseitöötaja, et tuletada neile uuesti meelde suve jooksul ununenud liikluseeskirju.
Võisiku külas elavad küllaltki eakad inimesed, ent sellele vaatamata pole seltsi eestvedajad oma optimismi kaotanud ja usuvad külaelu jätkusuutlikkusse.

kontaktisikud: Loniida Bergmann (esinaine), Maie Urv (asetäitja)
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 
Eelseisvad üritused
<<  Jaanuar 2019  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Tule osale!

No current events.

Ürituste nimekirjad

Eelseisvad üritused
---------------------------
Möödunud üritused